بازی با اسباب بازی دخترانه خارجی موجب اعدام 2 زن در کلمبیا شد

همانطور که اسباب بازی دخترانه خارجی می‌تواند شگفت‌انگیز و مهم باشد، به خاطر داشته باشید که کودک ممکن است با گزینه‌های بیش از حد غرق شود. وقتی صحبت از اسباب بازی ها می شود کمیت بهتر از کیفیت نیست.

بهتر است اسباب‌بازی‌های کمتری داشته باشید که فرزندتان بتواند کارهای بیشتری با آن‌ها انجام دهد تا اسباب‌بازی‌هایی که فقط در اطراف فضای بازی جمع می‌شوند و به هم ریختگی ایجاد می‌کنند.

اگر متوجه شدید که فرزندتان با تمیز کردن اسباب‌بازی‌هایش مشکل دارد، در طول زمان بازی با احساسات بزرگ روبرو می‌شود، یا با وجود داشتن اسباب‌بازی‌های زیاد، می‌گوید «من حوصله‌ام سر رفته است»، به احتمال زیاد سلامت عاطفی او تحت تأثیر فراوانی اسباب بازی در منطقه خود.

اسباب بازی

اسباب بازی ها می توانند به بلوغ عاطفی کودک کمک کنند. اسباب بازی ها ارتباط، خاطرات مثبت و راهی برای تعامل با احساسات آنها فراهم می کند. آیا تا به حال دقت کرده اید که کودکان چقدر به وسایل بازی خود وابسته می شوند؟

این پدیده ای است که به طور کلی پیوند سالم و مثبت را ترویج می کند. بچه ها اسباب بازی های خود را با عشق، توجه و شادی مرتبط می کنند. بنابراین، وقتی به اسباب‌بازی‌های خود محبت می‌کنند، خاطرات شیرین دوران کودکی را پرورش می‌دهند و پرورش می‌دهند.

به نوبه خود، آنها همچنین همبازی های خود یا والدینی را که با آنها و اسباب بازی هایشان بازی می کنند به عنوان بخشی از این ارتباطات عاطفی همراه می کنند. اسباب‌بازی‌ها همچنین در صورت نیاز به صحبت در مورد هر چیزی که آنها را آزار می‌دهد یا می‌ترساند، می‌توانند مکان یا چهره ای امن را فراهم کنند.

کودکانی که ساعت ها در بازی های شگفت انگیز با اسباب بازی های خود سپری می کنند، دوران کودکی سالم و شادتری دارند که می توانند با علاقه به آن نگاه کنند. این می تواند به آنها کمک کند تا راحت تر به بزرگسالی منتقل شوند، زیرا آنها کاملاً می توانند کودکی را تجربه کنند.

اهمیت اسباب‌بازی‌ها در رشد کودک چیزی است که ما به‌عنوان والدین باید هم از نظر نوع اسباب‌بازی‌هایی که تهیه می‌کنیم و هم از نظر تعداد اسباب‌بازی‌هایی که به آنها بدهیم، در نظر بگیریم. به یاد داشته باشید که بچه ها لزوماً به چیزهای بیشتری نیاز ندارند، بلکه به چیزهای بهتری نیاز دارند.